menuordersearch
germanymode.com

معرفی محصولات دوالیت انگلستان در جرمنی مد Dualit ,

تمامی اجناس اورجینال و مستقیماً از اروپا ارسال می شوند.
آمازون
لطفا لینک آمازون آلمان را در باکس زیر قرار دهید و روی گزینه جستجو کلیک بفرمایید.
جستجو
آمازون
درحال لود کالا از آمازون لطفا صبور باشید
loding
۱۴۰۰/۴/۱۴ دوشنبه
(0)
(0)
معرفی محصولات دوالیت انگلستان در جرمنی مد Dualit
معرفی محصولات دوالیت انگلستان در جرمنی مد Dualit

تاریخچه دوالیت

 

Dualit | Wayfair.co.uk

دهه 40
اختراع در ژن ها است
مکس گورت-بارتن بنیانگذار Dualit در سال 1914 در آلمان متولد شد. پدر ماکس نیز مخترع بود و خانواده در کارخانه پشت خانه خود کیف پول استات تولید می کردند. ماکس با شروع جنگ جهانی دوم خود را در انگلیس یافت. وی پس از 5 سال در ارتش ، کارخانه ای را در کمبرول خریداری کرد و قصد ساخت یکی از بسیاری از اختراعات خود را داشت که اولین آن کوکتل شیکر بود. بعدی یک بخاری با یک عنصر عملکردی دوگانه و یک چراغ بود ، به نام "بخاری دوتایی" که نام شرکت از آن متولد شد. اولین محصول موفق او توستر تلنگر بود که در سال 1946 به ثبت رسید.

 

دهه 1950
یک شرکت متولد می شود
در سال 1952 مکس یک توستر تجاری شش شکافی جدید با تایمر مکانیکی و اهرم فعال کار طراحی کرد تا نان تست شود تا زمان لازم باشد گرم نگه دارد. ساکنان خیابان پیکتون و کل خانواده گورت-بارتن در تولید آن نقش خود را. در سال 1954 دولت این کارخانه را اجباری خرید کرد و به ماکس پول داد تا یک کارخانه جدید در جاده قدیم کنت احداث کند.

 

Is it worth buying a Dualit toaster? – Which? News

 

Dualit یک تولید کننده انگلیسی کپسول قهوه و چای ، تجهیزات آشپزخانه و غذا است و بیشتر به دلیل طعم توسترهای سنگین شناخته می شود. توستر کلاسیک Dualit به عنوان یک کلاسیک طراحی در نظر گرفته می شود. اگرچه در درجه اول برای بازار پذیرایی تجاری طراحی شده بود ، اما در دهه 1990 به عنوان یک محصول داخلی مد شد و توسط بیل دیدز در روزنامه Observer به عنوان "نمادی از پورنو آشپزخانه 90s" توصیف شد.

 

ریشه ها
Dualit در سال 1945 توسط مخترع آلمانی الاصل Max Gort-Barten CBE 1914–2003 تاسیس شد و در سال 1948 به عنوان Dualit Ltd ادغام شد. اولین محصول تجاری مکس بخاری برقی بود که وی آن را Dual-Lite نامید که شرکت از آن استفاده کرد نام آن زیرا می تواند گرما را به دو قسمت اتاق منحرف کند.

در سال 1952 مکس در کارخانه خود در کمبرول ، جنوب شرقی لندن یک توستر تجاری شش شکافی با یک اهرم دفع دستی طراحی کرد. در سال 1954 دولت کارخانه را اجباری خرید و به ماکس پول داد تا کارخانه جدیدی را در برموندسی درست در کنار جاده قدیم کنت احداث کند. محصولات دیگر به دنبال آن منفجر شدند. سرانجام ، پایگاه آنها در لندن برای آنها بسیار اندک ثابت شد و در سال 2003 این شرکت به سایت فعلی خود در کراولی ، ساسکس غربی نقل مکان کرد. آنها در حال حاضر 5،570 مترمربع (60،000 متر مربع) با برنامه ریزی بیشتر برای توسعه بیشتر اشغال می کنند.

پسر ماکس لزلی در سال 1972 به این شرکت پیوست و اکنون مدیرعامل است. لزلی مهندس آموزش دیده ای است و قبل از پیوستن به Dualit در ساخت ابزار پرس فلزی کار می کرده است. الکس پسر لزلی اکنون مدیر شرکت است و در زمینه طراحی محصول آموزش دیده است. قبل از آمدن به دوالیت ، او به عنوان طراح محصول در لندن و هنگ کنگ کار می کرد.

 

Contact Grills | Grills, Griddles & Toasters | Catering | Dualit

 

توستر کلاسیک
توستر کلاسیک Dualit به عنوان یک نماد طراحی توصیف شده است. این از دو روش اساسی با دیگر توسترهای موجود در بازار متفاوت است: اولاً ، دارای عناصر ثبت شده ProHeat Dualit است که دارای طراحی زره ​​پوش برای محافظت از آنها در برابر آسیب است. ثانیاً ، فرایند دستی ساخته شده در ساخت آنها ، با نگه داشتن هر قسمت با پیچ های قابل مشاهده ، توستر را مقاوم ساخته ، در عین حال آسان جدا و تعمیر می شود ، با عناصر جایگزین و سایر قطعات به راحتی در دسترس است ، بنابراین طول عمر آن بیشتر از توسترهای کنترل الکترونیکی معاصر. این یک تایمر مکانیکی و اهرم دستی برای بلند کردن نان تست از شکاف ها دارد ، در مقابل مکانیزم "پاپ آپ" خودکار در سال 1952 طراحی شده است و به دلیل شکل "نان بزرگ" قابل توجه است که با شکاف های خنک کننده در دو انتهای واحد طراحی شده است که به آن امکان می دهد برای دوره های طولانی استفاده در محیط های تجاری مانند یک کافه یا غذاخوری کار کند. توسترها در حال حاضر در اندازه های مختلف ، با تعداد شیارهای مختلف موجود هستند و در طیف وسیعی از رنگ ها و رنگ های پایان ساخته شده اند. از زمان ایجاد ، بیش از 50 رنگ ارائه داده است. یکی از جدیدترین رنگهای موجود در بازار ، توستر مسی در سال 2014 بود که در کنار طیف جدیدی از کتری های کلاسیک به بازار عرضه شد که گزینه مس را نیز ارائه می داد. توستر کلاسیک هنوز در کارخانه Dualit در کراولی ، ساسکس غربی ساخته می شود.

 

Black Dualit 6 Slice Classic Toaster

 

در حال گسترش دامنه
در دهه 1960 ، Dualit شروع به تولید محصولات مختلف کرد تا به مجموعه خود اضافه کند. این محصول که هنوز برای بازار تجاری تولید می شود ، با معرفی آهن وافل آغاز شد و شامل توستر ساندویچ ، کتری سوپ و شیکرهای کوکتل بود. دهه 1970 شاهد محبوبیت Dualit Toaster در آشپزخانه های داخلی بودیم ، اما در دهه 1980 بود که تقاضا در این منطقه افزایش یافت. Dualit دامنه محصولات خود را متنوع کرد و شامل لوازم آشپزخانه مانند مخلوط کن ، آبمیوه گیری و محصولات غیر آشپزخانه مانند پنکه های پایه و خشک کن دستی است. Dualit هنوز هم طیف گسترده ای از محصولات پذیرایی ، همراه با چندین مجموعه توستر و کتری ، یک محدوده آماده سازی غذا و دستگاه های قهوه و چای را تولید می کند. آخرین پیشرفت آنها تولید محدوده کپسول های نوشیدنی مخصوص دستگاه های قهوه بوده است.

 

Dualit launches new CaféPro Capsule Machine - FoodBev Media

 

کپسول قهوه و چای
اولین طیف وسیعی از کپسول های قهوه Dualit با نام تجاری NX Coffee Caps در سال 2012 راه اندازی شد. کپسول های اختراع شده برای سازگاری با محدوده دستگاه کپسول قهوه Nespresso نستله و همچنین دستگاه های قهوه ساز خود Dualit طراحی شده اند. کپسول ها را می توان از فروشگاه های مختلف خیابان های بزرگ خریداری کرد و همچنین از طریق وب سایت Dualit سفارش داد. این در تضاد با سیستم نسپرسو بود. کپسول های نسپرسو را فقط می توان از طریق وب سایت یا بوتیک های اختصاصی آن خریداری کرد. نستله در سال 2013 از دوالیت شکایت کرد و سعی در جلوگیری از تولید کپسول های سازگار ادعای نقض حق ثبت اختراع داشت ، اما دادگاه به نفع دوالیت رای داد. Dualit در حال حاضر دو محدوده کپسول قهوه را به فروش می رساند: کپسول قهوه NX و کپسول قهوه قابل انعطاف. کپسول های قهوه قابل احتراق ، دو قهوه منشا منفرد هستند که از یک مکان جغرافیایی تهیه می شوند و توسط گروه های مزارع کوچک پرورش داده می شوند. تمام قسمتهای بسته بندی می توانند به صورت صنعتی کمپوست شوند ، و برای این کار باید در سطل های زباله مواد غذایی در طرح جمع آوری محلی دور ریخته شوند. در سال 2014 ، دوالیت طیف وسیعی از کپسول های چای را که چند ثبت اختراع شده است ، راه اندازی کرد. کپسول ها 18 ماه در حال تولید بودند ، زیرا Dualit باید اطمینان حاصل کند که کپسول همان کف غلاف قهوه ("کرما") را که در دستگاه قهوه استفاده می شود تولید نمی کند.

 

محصولات موجود در جرمنی مد

 

https://germanymode.com/%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86

 

Dualit | G Craggs Ltd

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* درج امتیاز
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* درج امتیاز
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi
با ما در تماس باشید
دفتر فروش مرکزی:
Deutschland - 54296 trier am weidengraben 90
آلمان، ایالت راینلند فالز، شهر ترییر، روبروی دانشگاه ترییر، پلاک 90
دفتر پشتیبانی تهران:
تهران خیابان امام خمینی کوچه شهید میرزایی، پاساژ حافظ، طبقه اول، پلاک ۲۲
تلفن های تماس
حمید رضا جنیدی
0049-17647164642 آلمان ( واتساپ - ایمو )
حسن جنیدی
021-66709169 تهران
ایمیل info@germanymode.com
instagramfacebooklinkedinwhatsuptwitertelegrammailyoupinterestaparattamasha2
سبد خرید
نمایش فاکتور و پرداخت
به سایت جرمنی مد خوش آمدید🌺
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.
لطفا برای خرید قوانین را مطالعه بفرمایید.
پشتیبانی
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟